X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Aktaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Aktaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

  • Giriş Tarihi: 22.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 25.4.2015 01:48
İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL MÜSABAKALARINDA BURSA’DAN YARI FİNALE KALAN 4 TAKIMDAN BİRİ OLAN MAHMUDİYE İMAM HATİP ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ.
Başkan Aktaş Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği Küçük Erkekler Futbol müsabakalarında ’dan yarı finale kalan 4 takımdan biri olan Mahmudiye İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Ziyarette küçük futbolcularla kucaklaşan Başkan Aktaş, “Mahmudiye İmam Hatip Ortaokulu çok güzel bir başarıya imza attı. Bizde bizzat gelerek kendilerini okullarında ziyaret edelim istedik. İnegöl’ün ismini duyuran, sportif, kültürel ve sosyal manada bir başarı elde eden hangi okulumuz olursa olsun, bizim için önemlidir” dedi.
Aktaş, ilkokulu Şükrü Nail Paşa İlkokulu’nda okuduğunu, aynı zamanda İmam Hatip mezunu olduğunu belirtti. Aktaş, “Bu takım harika bir takım ve çok önemli bir başarıya imza attılar. İmam Hatip’in bu okulda daha İki yıllık bir mazisi var. İki yılda bu başarıları elde eden okulumuz, inanıyorum ki ileriki yıllarda çok daha güzel başarılar elde edecek. Çünkü sporda alt yapı yatırımı uzun vadede başarılar kazandırıyor” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Alinur Aktaş öğrencilere İnegölspor forması hediye etti.