X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bursagaz Voleybol Turnuvası Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

gaz Voleybol Turnuvası Başladı

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
ENERJİ SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLARI VE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ SOSYAL PROJELERLE ADINDAN SÖZ ETTİREN BURSAGAZ, ÇALIŞANLARININ MOTİVASYONUNU ARTIRMAK İÇİN GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ 5. VOLEYBOL TURNUVASI’NIN BU YIL DA STARTINI VERDİ.
Bursagaz Voleybol Turnuvası Başladı

Enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ve gerçekleştirdiği sosyal projelerle adından söz ettiren gaz, çalışanlarının motivasyonunu artırmak için geleneksel hale getirdiği 5. Voleybol Turnuvası’nın bu yıl da startını verdi.
Alman enerji devi EWE AG’nin Türkiye’deki en büyük yatırımlarından olan Bursagaz, yaptığı çalışmalarla enerji sektöründe birçok şirkete öncülük ederken, kendi personeline verdiği değerle de öne çıkan şirketler arasında yer alıyor. Çalışanlarının memnuniyet ve motivasyonunu artırmak için çeşitli kültürel ve sportif faaliyetler gerçekleştiren Bursagaz, bu kapsamda düzenlediği geleneksel voleybol turnuvasını bu yıl da devam ettiriyor.
Turnuvanın çalışanların motivasyonu için oldukça faydalı geçtiğini belirten Bursagaz Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Kiper, kurum olarak ekip arkadaşlarının motivasyonunun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Kiper, ”Çalışanlarımızın her daim performanslarını üst seviyede tutabilmek için her türlü kültür, sanat ve spor faaliyetine destek veriyoruz. Şirket olarak çalışanlarımızla beraber pek çok plan ve projeye imza atıyoruz. Çalışanlarımızı, içinde bulundukları iş yoğunluğundan ve stresinden uzaklaştırmak için bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. İş arkadaşlarımızın bir arada eğlenmesini sağlamak için gerçekleştirdiğimiz faaliyetler yıl içerisindeki performansımıza olumlu yansıyor” şeklinde konuştu.
Bu yıl 12 takımın katıldığı turnuvanın açılış maçı ScadaLona ile İşletme takımları arasında oynandı. Maç ScadaLona’nın galibiyeti ile sona erdi. Şirket bahçesinde yapılan turnuvanın yaklaşık bir ay sürmesi planlanıyor.