X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yıldız’dan Perder’e Şefkat Plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yıldız’dan Perder’e Şefkat Plaketi

  • Giriş Tarihi: 7.5.2015 19:58 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 23:32
GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YILDIZ, ŞEFKAT MAĞAZASINA DESTEK OLAN BURSA PERAKENDECİLER DERNEĞİ BAŞKANI HAŞİM KILIÇ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ SUNDU.
Yıldız’dan Perder’e Şefkat Plaketi

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, şefkat mağazasına destek olan Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç’a teşekkür plaketi sundu.
Gürsu Belediyesi’nin sosyal dokuya neşter vurma adına başlattığı sosyal yardım hizmetleri kapsamında oluşturulan şefkat mağazasında, yardıma ihtiyacı olan ilçe halkına gıda ve giyecek yardımı yapılıyor. Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, hizmete desteklerinden dolayı Bursa Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç’a, teşekkür plaketi takdim etti.
Gürsu Belediyesi tarafından yürütülen hizmetlerde yardımlar konusunun en öncelikli konulardan biri olduğunu vurgulayan Yıldız “ Şefkat mağazamızda sosyal yardıma muhtaç vatandaşlarımıza her ay daimi olarak yardımlar yapılacaktır. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak hayata geçirdiğimiz bu hizmetimizin açılış törenini onurlandıracak olan Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu’na teşekkür ediyorum. Ayrıca, şefkat mağazamıza desteklerini esirgemeyen Kılıç ve yönetimine de teşekkür ediyorum” dedi.
Gürsu Belediyesi’nin bu anlamlı projesine destek olmayı, ihtiyaç sahibi insanların sofralarında olmayı ihmal edemezdik diyen Bursa Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç, desteklerinin devam edeceğini belirtti.
Gürsu Belediyesi tarafından hayata geçirilen yatırımların hizmete açılması amacıyla, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla, 9 Mayıs Cumartesi günü, saat 17:00’ de, Gürsu Merkez Camii önünde toplu açılış töreni gerçekleştirilecek.