X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dükkanında Gergedan Böceği Besliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dükkanında Gergedan Böceği Besliyor

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
MUDANYA’NIN GÜZELYALI BÖLGESİNDE ERKEK KUAFÖRLÜĞÜ YAPAN OSMAN KOLAYCA, EŞİNE ENDER RASTLANAN GERGEDAN BÖCEĞİNİ İŞYERİNDE BESLEYEREK MERAKLILARINA SERGİLİYOR.
Dükkanında Gergedan Böceği Besliyor

Mudanya’nın Güzelyalı bölgesinde erkek kuaförlüğü yapan Osman Kolayca, eşine ender rastlanan gergedan böceğini işyerinde besleyerek meraklılarına sergiliyor.
Güzelyalılı erkek kuaförü Osman Kolayca ailesiyle birlikte önceki akşam bağ evinde iftar sofrasına oturduklarında masaya konan böcekten önce korktuklarını söyledi. Daha sonra da basından takip ettiğim kadarıyla masalarında bulunan böceğin nadir bulunan gergedan böceği olduğunu anlayınca işyerinde beslemeye başladığını belirtti. Marulla beslediği gergedan böceğini Uludağ Üniversitesine vermek istediğini ifade eden kuaför Osman Kolayca, ”Nadir bulunduğunu öğrendiğim bu böceği doğaya bırakıp heba olmasını istemiyorum bu nedenle de üniversiteye vermek istiyorum. Güzelyalı’da ilk kez böyle bir değerli böceği gördüğümüzü söyleyebilirim. Görenler şaşırıyor gerçektende aynı gergedana benziyor. Isırmıyor ben elimde taşıyorum elimle besliyorum. Böceğe çok yakından bakılıp incelendiğinde gerçektende çok ürkütücü bir hayvana benziyor, ağzı gözleri insanı ürkütüyor ancak zararsız diyebilirim. Güzelyalı gibi güzel bir yerde böylesine nadir bulunduğu belirtilen böceğin bulunması ayrıca benim sevincim olmuştur” dedi.