X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sungurlu’da Vergi Haftası Etkinlikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sungurlu’da Vergi Haftası Etkinlikleri

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 15:38
VERGİ HAFTASI ÇORUM'UN SUNGURLU İLÇESİNDE DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR.
Sungurlu’da Vergi Haftası Etkinlikleri

Vergi Haftası m’un Sungurlu ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
Vergi Haftası kapsamında Sungurlu Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Çelenk koyma törenine Sungurlu Vergi Dairesi Müdürü Hatice Sayın, Mal Müdürü Türkay Odabaşı ve memurlar katıldı. Atatürk anıtındaki törenin ardından Sungurlu Vergi Dairesi Müdürü Hatice Sayın ve Mal Müdürü Türkay Odabaşı İlçe Kaymakamı Osman Beyazyıldız’ı makamında ziyaret etti.
Sungurlu Vergi Dairesi Müdürü Hatice Sayın, "Yarının mükellefleri yada yöneticileri olacak çocuklarımız da sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması ile vergilerin zamanında ve eksiksiz olarak ödenmesi konusunda mükelleflerin bilinçlendirilmesi, amaçlarımız arasındadır" dedi.
Kaymakam Osman Beyazyıldız ise ülkenin kalkınmasında vergi kültürünün gelişmesinin önemli katkı sağlayacağını ifade etti.
Beyazyıldız, verginin okuma gibi, sosyal hayat gibi bir kültür olduğunu belirterek, vatandaşlardan vergi yükümlülüğü konusunda üzerlerine düşen görevi yerine getirmelerini istedi.
Sayın ve Odabaşı daha sonra Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti. Sayın, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e çiçek takdim etti.