X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sungurlu’da Spor Yatırımları İncelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sungurlu’da Spor Yatırımları İncelendi

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLER DAİRE BAŞKANI SALİH KABLAN, AÇIK TESİSLER ŞUBE MÜDÜRÜ TEVFİK GÖK İLE BİRLİKTE SUNGURLU’YA GELEREK İNCELEMELERDE BULUNDU.
Sungurlu’da Spor Yatırımları İncelendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanı Salih Kablan, Açık Tesisler Şube Müdürü Tevfik Gök ile birlikte Sungurlu’ya gelerek incelemelerde bulundu.
Kablan ve Gök’ü Sungurlu’da İlçe Kaymakamı Osman Beyazyıldız, İlçe Spor Müdürü Nurettin Tanlası, Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan ve Bekir Sami Ünsal karşıladı.
İlk olarak stadyum ile ilgili takas yapılan yerde incelemelerde bulunan Kablan, daha sonra Mahmut Atalay Spor Salonu’nu gezdi. İlçe Spor Müdürü Nurettin Tanlası’dan bilgi alan Kablan, zemin ve çatı yapımı için ileriki tarihte keşif elemanı göndereceğini söyledi.
Kablan ve beraberindeki heyet daha sonra Devlet Hastanesi yanına yapılan Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Ziyarette şair Bekir Sami Ünsal Sungurlulu güreşçiler için yazdığı şiir tablosunu Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanı Salih Kablan’a hediye etti. Kablan daha sonra m’a hareket etmek üzere Sungurlu’dan ayrıldı.