X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Şahiner’den Görme Engelli Aileye Yardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Şahiner’den Görme Engelli Aileye Yardım

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:15
HİTİT ÜNİVERSİTESİ SUNGURLU MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ GÖRME ENGELLİ ÇİFT İÇİN BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ŞAHİNER’DEN YARDI İSTEDİ.
Başkan Şahiner’den Görme Engelli Aileye Yardım

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri görme engelli çift için Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den yardım istedi.
Sungurlu Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi 2. sınıf öğretim öğrencileri Ümmügülsüm Galedepe, Mine Sözkesen, Gülhanım Selvioğlu, Şeyma Çetin ve Selda Söğüt, görme engelliler dersi esnasında tanıştıkları görme engelli çift için Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret ettiler.
Ziyaretleri sırasında, öğrenciler tanıştıkları Gürgil çiftinin evlerindeki elektrik tesisatında arıza olduğunu ve maddi imkansızlıklar sebebiyle arızayı gideremediklerini öğrendiklerini söyledi. Bu konuyu iletmek için Belediye Başkanını ziyarete geldiklerini söyleyen öğrenciler Başkan Şahiner’den yardım istedi.
Başkan Şahiner öğrencilerin isteği üzerine elektrik hizmeti veren çalışma arkadaşlarına arızanın giderilmesi için talimat verdi.
Başkan Şahiner, Gürgil çiftinin elektrik aksamındaki arızanın giderildiğini ve belediye olarak vatandaşın her zaman ve her konuda yanında olduğunu söyledi.