X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ceritoğlu’ndan Pazar Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ceritoğlu’ndan Pazar Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAY LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA BOĞAZKALE İLÇESİNDE PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Ceritoğlu’ndan Pazar Ziyareti

AK Parti m milletvekili aday İlksen Ceritoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Boğazkale ilçesinde pazarcı esnafını ziyaret etti.
Boğazkale Belediye Başkanı Osman Tangazoğlu ve partililerinde eşlik ettiği ziyarette milletvekili adayı İlksen Ceritoğlu, pazarcı esnafına bol kazanç temennisinde bulundu.
Ceritoğlu’nun pazarı ziyaret ederek kendileriyle diyalog halinde bulunmasından hoşnut olduklarını dile getiren esnaf ve vatandaşlar, seçim çalışmalarında kendisine başarılar dilediler.
7 Haziran’ın seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu dile getiren Kurt, “Ülkemiz için, Ülkemizin yönetimini belirleyecek konumu için siyasi dengelerin ve taşların yerine oturması için çok önemli ve çok hassas bir seçimden geçeceğiz. Sizlerle birlikte bu 7 Haziran seçim sürecini Allah’ın izni ile çok büyük başarı ile gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum. Ziyaretlerimizde gördük ki, AK Parti halkın gönlünde bir yer etmiş. Bizlere büyük teveccüh, ilgi ve alaka gösteren, pazarcı esnafımıza ve Boğazkale halkına teşekkür ediyoruz” dedi.