X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Şahiner Şehit Yakının İsteğini Geri Çevirmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Şahiner Şehit Yakının İsteğini Geri Çevirmedi

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:19
EŞME KÖYÜ’NDE YAŞAYAN ŞEHİT YAKINI GÜNGÖR UĞRAÇ, SUNGURLU BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ŞAHİNER’İ ARAYARAK EŞME KÖYÜNDE Kİ ŞEHİT JANDARMA ER MEHMET KAKIZ’IN MEZARININ BAŞINDA BULUNAN DEMİR DİREĞİN VE BAYRAĞININ YENİLENMESİ İÇİN YARDIM İSTEDİ.
Başkan Şahiner Şehit Yakının İsteğini Geri Çevirmedi

m’un Sungurlu ilçesine bağlı Eşme Köyü’nde yaşayan şehit yakını Güngör Uğraç, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i arayarak Eşme köyündeki Şehit Jandarma Er Mehmet Kakız’ın mezarının başında bulunan demir direğin ve bayrağının yenilenmesi için yardım istedi.
Bu talebi geri çevirmeyen Başkan Şahiner çürüyerek yıkılmaya yüz tutmuş bayrak direğinin ve bayrağının değiştirilmesi için talimat verdi.
Başkan Şahiner’in talimatı üzerine 4.5 metre uzunluğunda paslanmaz çelikten yapılan bayrak direği Eşme köyünde bulunan Şehit Jandarma Er Mehmet Kakız’ın mezarına dikildi.
Memnuniyetini dile getiren Şehit ailesi ve Eşme Köyü sakinleri Belediye Başkanı Şahiner’e teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Şahiner de, "Şehit Annelerimizin, babalarımızın istekleri bizler için emirdir. Her konuda yanınızdayız” dedi.