X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başaranhıncal’dan Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başaranhıncal’dan Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ÇETİN BAŞARANHINCAL, EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÖNETİCİSİ YRD. DOÇ. DR. SİNEN ZEHİR'İ ZİYARET ETTİ
Başaranhıncal’dan Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, m Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir’i makamında ziyaret etti.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ziyarette hastanenin gerek fiziki şartlarındaki gelişmeleri, gerek akademik ve uzman kadrosundaki gelişmeleri, cerrahi operasyonların çeşitliliğindeki artışı basın aracılığıyla takip ettiğini söyledi.
Son dönemlerde açılan yeni birimlerle birlikte Çorum halkının çok daha fazla sağlık imkanlarından yerelde faydalanma fırsatı bulduğunu ifade eden Başaranhıncal, Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir’in gayretinin bu başarılarda payının büyük olduğunu belirterek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Başaranhıncal, TSO olarak her zaman hastane ve Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir’in yanında olduklarını söyledi.
Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir de, halkın en rahat ve hızlı şekilde sağlık hizmetlerini alabilmesi için imkanlar dahilinde ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Yrd. Doç. Dr. Zehir, ziyaretinden dolayı TSO Başkanı Başaranhıncal’a teşekkür etti.