X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hitok’tan TSO’ya Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hitok’tan TSO’ya Teşekkür Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
HİTİT OTOMOBİL VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ (HİTOK) BAŞKANI CİHAT BAYAR, SLALOM YARIŞLARINA VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ÇETİN BAŞARANHINCAL'A TEŞEKKÜR PLAKETEKİ VERDİ
Hitok’tan TSO’ya Teşekkür Ziyareti

Hitit Otomobil ve Motor Sporları Kulübü (HİTOK), m Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ÇTSO) ziyaret etti.
HİTOK yöneticileri, bu yıl ki otomobil ve motor sporları organizasyonlarına verdikleri desteklerden dolayı TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve yönetimine teşekkür ettiler.
HİTOK önceki dönem Başkanı Mehmet Özenç, geçmiş yıllardan da gelen tecrübeleri ile Slalom yarışlarında güzel bir organizasyona imza attıklarını söyledi.
Gerekli bütün güvenlik tedbirlerini aldıklarını ve dolayısıyla sorunsuz bir yarışma gerçekleştirildiğini ifade eden Özenç, “Organizasyon sürecinde Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’ndan önemli ölçüde destek gördük. Bu desteğin bundan sonraki yıllarda da devam etmesini diliyorum” dedi.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, organizasyonun amacına ulaştığını söyledi. Slalom yarışları ile Çorum’un sosyal hayatının renklendiğini ifade eden Başaranhıncal, harcadıkları emekten dolayı HİTOK yöneticilerine teşekkür ederek, bu tür organizasyonların artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
HİTOK Başkanı Cihat Bayar da ziyaretin sonunda, Slalom Yarışları’na sağlanan katkıdan dolayı TSO Yönetim Kurulu adına Başkan Başaranhıncal’a teşekkür plaketi verdi.