X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Denizli’de Aşçılık Kursu İlk Mezunlarını Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de Aşçılık Kursu İlk Mezunlarını Verdi

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN NİTELİKLİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARINDAN OLAN DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AŞÇILIK KURSU İLK MEZUNLARINI VERDİ. YAKLAŞIK 5 AY SÜREN KURSA KATILANLAR DENİZLİ'NİN BİRÇOK YÖRESEL YEMEĞİNİ DE ÖĞRENDİ.
Denizli’de Aşçılık Kursu İlk Mezunlarını Verdi

Büyükşehir Belediyesi’nin nitelikli meslek edindirme kurslarından olan "Aşçılık Kursu", ilk mezunlarını verdi.
Büyükşehir Belediyesi’nin nitelikli meslek edindirme kurslarından olan "Aşçılık Kursu"ndan mezun olan kursiyerler Yenişehir Kültür Evi’nde düzenlenen törende sertifikalarını aldı. Törene Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve kursiyerler katıldı.
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Otaklı yaptığı konuşmada Denizli’de ciddi bir yemek kültürü olduğunu belirtirken, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan ise, meslek edindirme kurslarının bugüne kadar birçok kişinin meslek sahibi olmasına vesile olduğunu söyledi. Gökoğlan, "Burada yirmiye yakın kursiyerimiz şu anda öğretici oldular. Denizli’nin yöresel yemeklerini, çorbalarını, pasta, böreklerini öğrenmiş oldular. Büyükşehir Belediyesi olarak bu ve benzeri kursları açıyoruz. Şu anda başta bir çok spor dalı olmak üzere, hat, seramik, ahşap, ebru gibi kurs alan binlerce vatandaş var" dedi.
Konuşmaların ardından beş aylık eğitimlerini tamamlayan 20 kursiyere sertifikaları verildi.