X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Evlilik Okulu’nda Yeni Dönem Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Evlilik Okulu’nda Yeni Dönem Başladı

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 15:03
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN, TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLAN ‘AİLEMİ SEVİYORUM PROJESİ’ KAPSAMINDA YER ALAN EVLİLİK OKULU’NDA 23. DÖNEM BAŞLADI.
Evlilik Okulu’nda Yeni Dönem Başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin "Ailemi Seviyorum Projesi" kapsamında yer alan "Evlilik Okulu"nda 23’üncü dönem başladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği "Evlilik Okulu"nda yeni dönem başladı. Kent Konseyi binasında düzenlenen eğitimin ilk dersine, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler katıldı.
Evlilik Okulu’na her dönem yoğun ilgi ve katılım olduğunu söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, "Yaklaşık 1 ay sürecek olan eğitimlerin ardından kursiyerlerimiz burada edindikleri bilgilerle sağlıklı ve mutlu evlilik yapmış olacaklar. Son dönemlerde vatandaşlarımızın kurslarımıza yoğun ilgisi bizleri mutlu etmektedir. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için hayata geçirdiğimiz Evlilik Okulu, inşallah evliliklerinizde size ışık tutar" dedi.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı ise, Evlilik Okulu’nun her geçen gün büyümesini sürdürdüğüne işaret ederek, "Evlilik Okulu’ndan mezun olan çiftlerimizin tavsiyeleri ile kursa ilgi artıyor. Ücretsiz kursumuza katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Konuşmaların ardından kursiyerlere, Denizli Büyükşehir Belediyesi kültür yayınlarından olan "Bir Yastıkta Kocayalım" isimli Sağlıklı Evlilik Eğitimi El Kitabı hediye edildi.