X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Denizli’de 5 Bin Kişi İftar Çadırında Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de 5 Bin Kişi İftar Çadırında Buluştu

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 12:27
BAŞKAN ZOLAN VATANDAŞLARA YEMEK SERVİSİ YAPTI.
Denizli’de 5 Bin Kişi İftar Çadırında Buluştu

Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak kurulan iftar çadırı, Ramazan ayının ilk gününde binlerce kişiyi ağırladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl Ulu Cami yanındaki alanda kurduğu iftar çadırı, Ramazan ayının ilk gününde binlerce vatandaşı ağırladı. Denizlililer Ramazan ayının ilk gününde akşam ezanı okunmadan önce iftar çadırına gelerek uzun kuyruklar oluşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da iftar çadırı alanına gelerek ezanı bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar çadırında 100’ün üzerinde personel görev yaparken, Başkan Zolan da vatandaşlara yemek servisi yaptı. Başkan Zolan, "İnşallah bir ay boyunca ramazanımızı bu güzelliklerle yaşayacağız. Allah’ım şimdiden yapmış olduğumuz ibadetleri, tutmuş olduğumuz oruçları, duaları kabullerin en güzeli ile kabul eylesin. İftar çadırında her gün 5 bin kişiye yemek ikram ediyoruz. Tabi her günün ayrı bir sponsoru, katkı sağlayan iş adamlarımız var. Bugün de Denizli Ticaret Odası karşılıyor" diye konuştu.