X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Talihli Arabayı Teslim Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Talihli Arabayı Teslim Aldı

  • Giriş Tarihi: 4.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ’NİN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN OLAN NİNOVA PARK’TA DÜZENLENEN ÇEKİLİŞLE ARABA KAZANAN TALİHLİ, ARACINI TESLİM ALDI.
Talihli Arabayı Teslim Aldı

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park’ta düzenlenen çekilişle araba kazanan talihli, aracını teslim aldı.
Ninova Park Alışveriş Merkezi’nde 16 Eylül 2014 tarihinde başlayan ve 3 adet Peugeot otomobilin verileceği kampanyanın 3. dönem çekilişi 21 Mart’ta yapılmış, otomobil ’da ikamet eden Berivan Aktaş Şimşek’in kupon numarasına isabet etmişti.
Otomobilin teslimi ile alakalı resmi işlemlerin tamamlanmasından sonra Ninova Park Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Salih Erdoğan anahtarı, talihli Berivan Aktaş Şimşek’e teslim etti.
16 Eylül 2014 tarihinde başlayıp 15 Mart 2015’te sona eren çekilişlerle ilgili bilgi veren Erdoğan, üçüncü otomobili de sahibine teslim etmenin sevincini yaşadıklarını ve önümüzdeki dönemde de bu tür kampanyaların sürekli yapılacağını, bol bol hediye dağıtmaya devam edeceklerini söyledi.