X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bağlar Belediyesi’nde Parke Ve Kaldırım Çalışmalarına Başlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bağlar Belediyesi’nde Parke Ve Kaldırım Çalışmalarına Başlandı

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:13
DİYARBAKIR’IN BAĞLAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ,İLÇENİN YENİ YERLEŞİM ALANI OLAN MAHALLELERİNİN BİRÇOK YERLERİNDE KALDIRIM VE YOL ONARIM ÇALIŞMALARI BAŞLATTI.
Bağlar Belediyesi’nde Parke Ve Kaldırım Çalışmalarına Başlandı

’ın Bağlar İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin yeni yerleşim alanı olan mahallelerin birçok yerinde kaldırım ve yol onarım çalışması başlattı.
Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havaların düzelmesiyle birlikte ilçenin yeni yerleşim alanlarından biri olan Bağcılar Mahallesi’nde kaldırım ve yol onarım çalışmaları başlattı. İlk olarak Kardelen 10 Caddesi’nde çalışmalara başlayan Fen İşleri Müdürlüğü Bağcılar Mahallesi’nin bir çok yerine 90 bin metrekare parke taşı döşedi.
Konu ile ilgili konuşan Fen İşleri Müdürü Yılmaz Abiş, ihalelerini önceden yaptıkları kaldırım ve parke taşı çalışmalarına başladıklarını söyledi. Abiş, "Şuan Bağcılar Mahallesi’nde kaldırım ve parke taşına ihtiyacı olan yollarımıza acil müdahale ediyoruz. Bu bölgede kış şartlarında ne yazık ki bi çok yurttaşımız mağduriyet yaşadı. Vatandaşlarımızın kış mevsiminde yaşadığı sıkıntıları bertaraf etmek için bütün ekiplerimizle çalışmaya başlamış bulunmaktayız" dedi.