X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bakan Eker’den Ensarioğlu’na Destek Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakan Eker’den Ensarioğlu’na Destek Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 14:33
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI MEHMET MEHDİ EKER, AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYI VE ESKİ DEVLET BAKANI MEHMET SALİM ENSARİOĞLU'NU ZİYARET EDEREK DESTEK VERDİ.
Bakan Eker’den Ensarioğlu’na Destek Ziyareti

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti milletvekili adayı ve eski Devlet Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu’nu ziyaret ederek destek verdi.
Mehmet Salim Ensarioğlu’nun Kantar Kavşağı’nda bulunan seçim bürosunu ziyaret eden Bakan Eker, yaptığı konuşmada vatandaşların sandıklara sahip çıkmasını istedi. Bakan Eker, "Değerli vatandaşlarımız sizler oylarınıza ve sandıklara sahip çıkmak için yoğun gayret göstermelisiniz. Barış sürecinin kalıcı olabilmesi için, güçlü bir temsil için desteklerinizi esirgemeyin. Mevcut huzur ortamının mimarı AK Parti’dir. Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte çözüm sürecinin mimari olan Ak Parti’ye sahip çıkmalısınız" dedi.
AK Parti’nin Diyarbakır’a önem verdiğini belirten Bakan Eker, bunun en önemli göstergesinin de Mehmet Salim Ensarioğlu’nun aday gösterilmesi olduğunu söyledi. Bakan Eker, tecrübeli, dürüst, güvenilir bir siyasetçi olan Ensarioğlu’na Diyarbakır’ın sahiplenmesi ve destek vermesi gerektiğini dile getirdi.