X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Halk Evi Derneği Yoksul Ailelere ET Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Halk Evi Derneği Yoksul Ailelere ET Dağıttı

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
DİYARBAKIR'IN SİLVAN İLÇESİNDE FAALİYET SÜRDÜREN FERİDUN MAHALLESİ HALKEVİ DERNEĞİ TARAFINDA MAHALLEDEKİ 120 AİLEYE ET DAĞITILDI.
Halk Evi Derneği Yoksul Ailelere ET Dağıttı

’ın Silvan ilçesinde faaliyet sürdüren Feridun Mahallesi Halkevi Derneği tarafında mahalledeki 120 aileye et dağıtıldı.
Silvan ilçesi Feidun Mahallesi’nde bulunan 120 yardıma muhtaç aileye Feridun Halkevi Derneği tarafından Ramazan öncesi 2’şer kilogram et dağıtıldı. Yoksul ve yardıma muhtaç 120 aileye et dağıtıklarını söyleyen Dernek Başkanı İhsan Katmaz, "Bunlar Ramazan öncesinde bizim vasıtamızla muhtaç ailelere ulaştırmak üzere hayırsever vatandaşlarımızın yapmış olduğu yardımlardır. Bizler hizmet noktasında sadece köprü görevini yapıyoruz. Bu hizmetler kapsamında hayırsever vatandaşlarımızın yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere bize yapmış oldukları yardımlar neticesinde bizde mahallemizde yardıma ihtiyacı olan 120 aileye 2’şer kilo olmak üzere et yardımından bulunduk" dedi.
Yardımlarının Ramazan ayı içerisinde de devam edeceğini söyleyen Katmaz, "Hayırsever tüm halkımızla beraber muhtaçların yüzünü güldürerek hayır dualarını almaya ve bu vesileyle Allah’ın rızasını kazanmalıyız. Rabbimizin, yapacak olan yardımları şimdiden dergahında kabul etmesini dilerken, bu ayın başta İslam aleminin, Ortadoğu halklarının ve insanlığın birlik ve beraberliğine, halkaların arasındaki fitnelerin kalkmasına vesile olmasını dileriz" diye konuştu.