X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Trenin altına atladı, burnu bile kanamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Trenin altına atladı, burnu bile kanamadı

  • Giriş Tarihi: 30.1.2014 14:30 Güncelleme Tarihi: 30.1.2014 14:48

Avustralya'da bunalıma giren genç kız, yük treninin geçtiği sırada raylara atladı. Üzerinden tonlarca ağırlığında vagonlar geçen genç kız, intihar girişiminden burnu bile kanamadan kurtuldu.

Olay, iki yıl önce meydana gelmesine rağmen New South Wales tren istasyonu yönetimi, görüntüleri yeni yayınladı. "Tanya" takma ismiyle konuşan genç kız, görüntüleri izlediğinde "şoke" olduğunu belirterek, başkalarının da aynı hataya düşmesini önlemek için yerel bir TV kanalına mülakat verdi.

İntihar girişiminde bulunmadan önce bunalımda olduğunu ve alkol aldığını söyleyen Tanya, "Trenin altındayken bilincim yerindeydi. Yere daha yakın olmam gerektiğini düşünüyordum. Bu sırada trenin defalarca başımın arkasına çarptığını hissediyordum" dedi.

İŞTE O ANLARÇekingen bir insan olduğunu ifade eden Tanya, "Bu, hayatımda yaptığım en aptalca şeydi. Bazı aptalca şeyler yaptım ama bundan gerçekten utanıyorum" diye konuştu.

İntihar girişiminden birkaç sıyrıkla kurtulan Tanya, "Gerçekten çok şanslıyım. Bu olay hayatımı baştan başa değiştirdi. Hayat, sıkıntılarımızı büyütmeye değmeyecek kadar güzel" ifadelerini kullandı.