X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öldürdü "Sizi seviyorum" yazdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öldürdü "Sizi seviyorum" yazdı

  • Giriş Tarihi: 21.11.2014 10:16
Öldürdü "Sizi seviyorum" yazdı
Öldürdü Sizi seviyorum yazdı

2013'te üç çocuğunu öldüren ve daha sonra intihar eden İngiliz kadın hakkında yeni bulgulara ulaşıldı. İngiliz kadının olaydan bir gün önce kocasını bıçakladığı ve kocanın bu bilgiyi çocuklarının bakım evine gönderilmesini önlemek için polisten sakladığı saptandı.

Geçen yıl 3 çocuğunu öldüren ve sonra intihar eden 23 yaşındaki İngiliz kadın hakkında yeni bulgulara ulaşıldı.

Cinayeti işlemeden bir gün önce kendisini aldatan eşi ile kavga ettiği belirlenen Fiona Anderson'ın o gün kocasını bıçaklayarak yaraladığı tespit edildi.

Yürütülen soruşturma kapsamında açıklamalar yapan yetkililer, cocukların vücutlarına "Sizi seviyorum" yazan ve çocuklarının adlarını da kendi vücuduna yazan hamile kadının çocukları 3 yaşındaki Levina, 2 yaşındaki Addy, ve 11 aylık Kyden'ı küvette boğarak öldürdüğü belirledi.

Kocasının bıçaklanma konusunda polise verdiği ifadede gerçekleri anlatmadığını saptayan yetkililer, kocanın daha sonra Anderson'ı korumak için yalan söylediğini itiraf ettiğini açıkladı. Ayrıca kocanın bu bilgiyi çocuklarının bakım evine gönderilmesini önlemek için polisten sakladığı saptandı.

Mahkemede çocukların korunması ile yükümlü kurumun olay ile ilgili hazırladığı rapora da yer verildi. Rapora göre, olaydan bir gün önce gerçekleşen bıçakla yaralama vakası doğru bir şekilde yetkililere bildirilseydi ve 3 çocuk koruma altına alınsaydı bu trajedinin yaşanmayacağı iddia edildi.