ARKADAŞINA GÖNDER Washington Post: Putin'in sonu gelebilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Washington Post: Putin'in sonu gelebilir

  • Giriş Tarihi: 29.11.2015 15:33 Güncelleme Tarihi: 29.11.2015 15:55
Washington Post: Putin'in sonu gelebilir
Washington Post: Putin'in sonu gelebilir

Washington Post gazetesindeki makaleye göre Suriye'deki askeri operasyonlar Moskova'yı zora sokabilir ve Putin'in sonunu getirebilir.

ABD'nin başkenti Washington DC'nin en büyük gazetelerinden Washington Post'ta Colbert I. King adlı yazar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Suriye'ye askeri müdahalesiyle ilgili makale kaleme aldı. 'Suriye, Putinizm'in sonunun başlangıcı mı?' başlıklı makalede, Rusya'nın bir yandan ülkesinde 'ekonomik kriz çamurunda olduğu' bir yandan da 'Ortadoğu'daki zayıf ama hırçın müttefiki Suriye'deki Esad rejimine' destek verdiği ifadeleri kullanıldı.

'TÜRKİYE'DEN PUTİN'İN KİBRİNE DARBE'

BUNDAN 50 YIL SONRA…

Makalede, Rus yolcu uçağının Mısır'da bomba konularak DAEŞ tarafından düşürülmesi ve 224 yolcunun hayatını kaybetmesi; Rus jetinin Türkiye'nin hava sahası ihlali sebebiyle düşürülmesi; Rusya helikopterinin, kurtulan pilotu arama çalışması sırasında Suriyeli isyancılar tarafından vurulması olayları örnek gösterilerek, Esad'ı desteklemenin Kremlin'e 'beklenmedik' sonuçlar doğurduğu yazıldı. Putin Suriye ile ilgilenirken, Rusya'da enflasyonun ve fakirliğin arttığı, ekonominin daraldığı, Batı'nın yaptırımlarının Kremlin'i sıkıştırdığı da anlatıldı. Makalede, başka bir yazardan da alıntı yapılarak, "Belki bundan 50 yıl sonra tarihçiler, Rusya'nın 2015'te Suriye hamlesini, Putinizm'in sonunun başlangıcı olarak yazabilir" denildi.

kalan karakter 1000

kuntakinte kuntakinte

bir destek de benden senin bu tahminin yüce kitabımız kur anı kerimde var aynen putinin beyaz rusların sonu bu suriye bataklığı eden bulur bulacak Allahın izni ile dünyanında zulmünde sonu geliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 22:35
kerim kerim

reise yamuk yapan her lider bozuntusuna olduğu gibi bununda sonu gelecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 20:39
Turgut Turgut

Suriye'yi bölmek isteyenleri ve onlarlar işbirliği yapan müslüman kılıklıları ALLAH kahretsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 19:32
çok bilmiş çok bilmiş

erdoğan'la takışanlarının sonunun pek hayırla bitmediğini, inanan bir insanın bütün bir dünyayı nasıl dize getirdiğini de yazacak...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 18:54
jarko jarko

PUTIN BITERSE ORTADOGUYA HUZUR GELIR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 17:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.