ARKADAŞINA GÖNDER Bakir İzzetbegoviç'ten Erdoğan anısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakir İzzetbegoviç'ten Erdoğan anısı

  • Giriş Tarihi: 25.4.2016 09:09 Güncelleme Tarihi: 25.4.2016 16:27
Bakir İzzetbegoviç'ten Erdoğan anısı
Bakir İzzetbegoviç'ten Erdoğan anısı

Başkanlık Konseyi Başkanı Bakir İzetbegoviç babasının ölüm döşeğinde Bosna'yı Erdoğan'a vasiyet ettiğini açıkladı.

ERDOĞAN'LA DOSTLUK BABAMDAN MİRAS

'nin yöneticileriyle, özellikle de, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yakın ilişkilerinizin olduğunu biliyoruz. Nasıl bir ilişkiniz var?

SAHİBİNDEN SATILIK SAVAŞ UÇAĞI!

Aslında bu dostluğu babamdan devraldım diyebilirim. Yakın ilişkimiz, babamın vefatından sonra başladı. Aramızda iyi bir arkadaşlığın var ve bu arkadaşlık iki devlet adamının ülkelerinin çıkarı için tesis ettiklerinin de ötesinde bir şey. Cumhurbaşkanı Erdoğan, benim gözümde diğer bütün politikacılardan ve devlet adamlarından çok farklı bir yere sahip.

ERDOĞAN ONU MUHATAP ALMADI!

BOSNA'YI ÖLÜM DÖŞEĞİNDE ERDOĞAN'A EMANET ETTİ

Aliya İzetbegoviç ve Erdoğan da oldukça yakın ilişki içerisindeydi.

Aliya, Tayyip Bey'le görüştüğünde tecrübeli ve akıllı bir devlet adamıydı. Gerek hapishane döneminde, gerekse savaş sırasında çok farklı insanları tanıma ve inceleme imkanına kavuşmuştu. İnsanların ruhunu iyi tanıyan ve ilk bakışta iyi ve kötü yönlerini, karakterlerinin güçlü ve zayıf noktalarını çıkarabilen birisiydi. Erdoğan'ın inancını, liderlik kapasitesini ve içindeki gücü ilk bakışta keşfetmişti.

Ölüm döşeğinde, Erdoğan'ı çağırıp 'i ona emanet etmişti. Bunu gerçekten ölüm döşeğinde, hasta yatağında yapmıştı. Erdoğan'ın son ziyaretinde, bütün gücünü toplamaya çalışmış ve istediği etkiyi bırakmak için gayret göstermişti. Nitekim, Erdoğan ziyaretinin ardından son derece mutlu ayrılmış ve rahmetli Aliya'nın iyileşiyor olduğunu düşünmeye başlamıştı. Bu ziyaret Cumartesi öğleden sonra gerçekleşti ve babam ertesi gün öğleden önce ruhunu teslim etti.

Yeni Şafak

EMEKLİYE ÇİFTE ZAM

kalan karakter 1000

Muharrem Yılmaz Muharrem Yılmaz

ve her şey bittiğinde hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. Aliya İzzet Begoviç..
BİLGE KRAL'dı.. Allah Rahmet Eylesin..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.04.2016 15:36
BHY BHY

Dünya lideri geçinen dingillerde , Dünyanın liderliğini bir Erdoğan'a bırakabilseler hiç bir sorun kalmaz. Algı operasyonları, zihin kontrolleriyle tiksindirmek istiyorlar.Dünya 5 'den büyüktür diyen liderin yanında yer almak insanlık gereği hangi ırk ve görüşten olunursa, olursun. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın çizgisinde yer almak insanlık gereği

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.04.2016 15:30
wolf wolf

üzüdüm

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.04.2016 14:19
murat murat

AB nin büyük sırtlanları Bosnada 3 başlı (hırvatistan ve sırbistan beraber) devlet yaratarak ileride ERİTMEYE, önemsizleştirmeyi istiyorlar. ABnin parlemonto, komisyon ve diğer karar masalarında müslüman ülke görmek istemiyorlar. Böylece Osmanlının avrupada izlerini silecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.04.2016 12:33
gsyasin gsyasin // YALOVA

Tüm herkes sizin gibi dik durmayı başarabilse. İslam aleminde bir gram sıkıntı sorun kalmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 25.04.2016 11:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.