X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Aday Adayı Sönmezoğlu Ziyaretlere Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Aday Adayı Sönmezoğlu Ziyaretlere Başladı

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 15:08
FOTO: DÜZCE’DE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLAN KOCAELİ ESKİ MÜFTÜSÜ MEHMET SÖNMEZOĞLU DESTEK İSTEMEK İÇİN PARTİ TEŞKİLATI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET EDİYOR.
Milletvekili Aday Adayı Sönmezoğlu Ziyaretlere Başladı

’de AK Parti Milletvekili aday adayı olan Kocaeli eski Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu destek istemek için parti teşkilatı ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor.
AK Parti milletvekili aday adayları destek turlarına çıktı. Düzce’den aday adayı olan Kocaeli eski Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu parti teşkilatlarını ve STK’ları ziyaret ediyor. MÜSİAD Düzce Şubesini ziyaret eden Mehmet Sönmezoğlu’nu MÜSİAD Düzce Şube Başkan Vekili İsa Şengüloğlu ve dernek yöneticileri karşıladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Sönmezoğlu, AK Parti ve kendisi için destek istedi.
Sönmezoğlu, “Bu kutlu yolculukta bana verdiğiniz ve vereceğiniz desteklerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Aday adaylığı sürecimizin, canımızdan aziz bildiğimiz memleketimize hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.