X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Aday Adayı Çabuk, Yığılca’da Teşkilatla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Aday Adayı Çabuk, Yığılca’da Teşkilatla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 16:48
FOTO: AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DR. NUMAN ÇABUK, RESMİ BAŞVURUSUNUN ARDINDAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİ KAPSAMINDA YIĞILCA İLÇESİNİ ZİYARET EDEREK PARTİSİNİN İLÇE YÖNETİMİYLE BULUŞTU. ÇABUK AYRICA İLÇEYİ GEZEREK ESNAFIN NABZINI TUTTU.
Milletvekili Aday Adayı Çabuk, Yığılca’da Teşkilatla Bir Araya Geldi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Numan Çabuk, resmi başvurusunun ardından teşkilat ziyaretleri kapsamında Yığılca ilçesini ziyaret ederek partisinin ilçe yönetimiyle buluştu. Çabuk ayrıca ilçeyi gezerek esnafın nabzını tuttu.
AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Dr. Numan Çabuk, seçim çalışmaları kapsamında Yığılca ilçesini ziyaret ederek, partisinin ilçe yönetimiyle bir araya geldi. AK Parti Yığılca ilçe Başkanı Kerem Yalçıner ve partililerle görüşen Çabuk, ilçede AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerinin uygulandığını gördüğü için çok memnun olduğunu dile getirdi.
Yığılca’nın turizm açısından saklı bir cennet olduğunu dile getiren Çabuk, "7 Haziran seçimlerine giden yolda, Nisan ayında netleşecek isimlerden biri olmamız halinde, Düzce gibi Yığılca ilçemizi de turizme açma konusunda girişimlerde bulunacağız. Şelaleleri, mağaraları, ormanlarıyla her türlü spor aktivitesinin yapılabileceği bir yer olan Yığılca’yı turizmde hak ettiği noktaya taşıyacağız" dedi.
Türkiye’ye yayılan Yığılca arısı ve balının tanıtımını da gerçekleştirmek istedikleri projeler içerisinde sayan Çabuk, "Yığılca arısı ve balı Türkiye’ye mal olmuş durumda. Arıcılığın meşakkatli bir iş olduğunu biliyorum. Bu bakımdan ilçemizin ismini arıcılık ve bal konusunda Türkiye’ye duyurmada emeği geçen arıcılarımıza teşekkür ediyorum. Bizlerde görev tevdi edildiği taktirde aynı titizlikle çalışmalar ve projelerimizle destek vereceğiz" şeklinde konuştu.
İlçe teşkilat başkanı Yalçıner ise Çabuk’un ziyaretlerin dolayı memnun olduklarını, dile getirdiği çalışmaları ve projeleri gerçekleştireceğine olan inançlarını dile getirerek, aday adaylığı çalışmalarında kendisine başarılar diledi. Çabuk, daha sonra çarşı merkezinde esnafları ziyaret ederek, ilçenin son durumu, arı ve bal hakkında bilgiler aldı.