X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bu Defa Tinerciler İçin Tabela Asıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bu Defa Tinerciler İçin Tabela Asıldı

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
FOTO:DÜZCE’DE ŞEHİR MERKEZİNDE BİR PASAJI MESKEN TUTAN TİNERCİLER İÇİN ESNAF HAREKETE GEÇTİ. PASAJ İÇİNDE TİNERCİLERİN MÜŞTERİLERİNE VE İŞYERLERİNE ZARAR VERDİĞİNİ SÖYLEYEN ESNAFLAR DUVARLARINA “TİNERCİLER GİREMEZ” YAZISI ASARAK TİNERCİLERE KARŞI SAV
Bu Defa Tinerciler İçin Tabela Asıldı

’de şehir merkezinde bir pasajı mesken tutan tinerciler için esnaf harekete geçti. Pasaj içinde tinercilerin müşterilerine ve iş yerlerine zarar verdiğini söyleyen esnaflar duvarlarına “tinerciler giremez” yazısı asarak tinercilere karşı savaş açtı.
Tinerciler ve madde bağımlılığı yer, zaman ve mekan dinlemiyor. Düzce’de ticari hayatın en yoğun olduğu Spor Sokakta da dükkanların olduğu pasajda dükkan sahipleri tinerciler ve madde bağımlılarına karşı savaş açtı. Pasajı tinercilerin ve madde bağımlılarının mesken tuttuğunu söyleyen pasaj esnafı savaşı ise duvarlara “tinerciler giremez” yazarak başlattılar. Pasajın bütün duvarlarına “tinerciler giremez” yazısı asan esnaflar, bağımlıların pasajlarını mesken tutması nedeniyle müşterilerinin dükkanlara girmekte sıkıntı çektiğini belirterek, yetkililerin kendilerine yardımcı olmasını da istediler. Madde bağımlıları ve tinercilerin gündüz, iş saatinde de pasajın içinde dolaşmasından ve kriz geçirmelerinden dolayı büyük sıkıntılar çektiklerini belirten pasaj esnafı, sorunlarına dikkat çekmek için böyle bir yola başvurduklarını da dile getirdiler.