X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sarıoğlu Vali Fidan’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sarıoğlu Vali Fidan’ı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 10:06
FOTO: AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ESVET SARIOĞLU, DÜZCE VALİSİ ALİ FİDAN VE YEŞİLAY DERNEĞİ DÜZCE ŞUBESİ BAŞKANI FATİH YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ.
Sarıoğlu Vali Fidan’ı Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu, Düzce Valisi Ali Fidan ve Yeşilay Derneği Düzce Şubesi Başkanı Fatih Yıldırım’ı ziyaret etti.
Sarıoğlu ilk olarak Vali Ali Fidan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Milletvekili seçilmesi durumunda Düzce ile ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerini Vali Fidan ile paylaşan Sarıoğlu, “Önceliğim Madde Bağımlılığı ile mücadele olacak” dedi.
“Düzce’de artan uyuşturucu madde kullanımının önüne geçilmeli” diyen Sarıoğlu “bu konuda atılması gereken bütün adımları atmaya hazırım” dedi.
Düzce’ye Mutlaka bir Onkoloji Hastanesi de kazandırmak istediğini belirten Sarıoğlu, Vali Fidan’a “İnşallah birlikte çalışma fırsatı bulurum” diye konuştu.
Vali Fidan ise Sarıoğlu’na Düzce ile ilgili yapmayı düşündüğü çalışmalara Valilik olarak destek vermeye hazır olduğunu dile getirerek, ziyaretinden ötürü de teşekkür etti.
SARIOĞLU YEŞİLAY ÜYESİ OLDU
AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Esvet Sarıoğlu, daha sonra Yeşilay Derneği Düzce Şubesi Başkanı Fatih Yıldırım’ı ziyaret etti; Yeşilay’ın madde bağımlılığı ile ilgili başlattığı mücadeleye sonuna kadar destek verdiğini söyledi. Yeşilay’a üye de olan Sarıoğlu, etkinliklerine de fırsat buldukça katılma ve destek sözü verdi.