X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Düzce Teknopark Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Teknopark Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
FOTO: DÜZCE TEKNOPARK ANONİM ŞİRKETİ TARAFINDAN DÜZENLENEN “2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI” TEKNOPARK TOPLANTI A. Ş SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Düzce Teknopark Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Teknopark Anonim Şirketi tarafından düzenlenen “2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı” Teknopark Toplantı A. Ş Salonu’nda gerçekleştirildi.
Teknopark yönetim ve denetleme kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Funda Sivrikaya, “Düzce Teknopark, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2010-2011 döneminden sonra faaliyete geçen Teknoparklar arasında kendi grubunda birinci olarak ilan edilmiş ve ödüle layık görülmüştür. Hakikaten bu bizim için büyük bir onur. Düzce Teknopark henüz çok yeni kurulmuş olmasına rağmen ülkemizin birçok gelişmiş sanayi bölgesindeki gelişmiş üniversiteleri geride bırakarak bu birincilik ödülünü kazandı” dedi.
Düzce Teknopark A.Ş ‘den 2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Divan Heyeti’nin seçimiyle ile beraber okunan yönetim kurulu ve ibrasının ardından denetleme kurulu raporunun okunması ve ibrasıyla devam etti. Toplantı, bilanço, gelir tablosu ve diğer finansal raporların okunması ve ibrasının ardından Düzce Teknopark teknoloji geliştirme bölgesi işletme yönergesinde yapılan değişikliklerin okunarak görüşülmesi ve onaylanmasını takiben karşılıklı dilek ve temennilerin sunulması ile sona erdi.