X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Keleş Ve Meclis Üyelerinden Rektör Çakar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Keleş Ve Meclis Üyelerinden Rektör Çakar’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 14:48
FOTO: BAŞKAN KELEŞ VE MECLİS ÜYELERİNDEN REKTÖR ÇAKAR'A ZİYARET
Başkan Keleş Ve Meclis Üyelerinden Rektör Çakar’a Ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce Belediyesi Meclis üyeleri, Düzce Üniversitesi’nin yeni rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti. Ziyarette üniversitenin ve Düzce’nin gelecek kimliği konuşuldu.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce Belediyesi Meclis üyeleri, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret ederek "hayırlı olsun" dedi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, üniversitenin Düzce için büyük önem arz ettiğini ifade etti. Başkan Keleş, "Düzce Üniversitesi ile her zaman iş birliği içerisinde olduk, olacağız. Üniversitemizin sahip çıktığı her şey bizim için çok değerli" sözlerini kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Belediyesi ile Düzce Üniversitesi iş birliğinde ortaya çıkan her işin kelebek etkisi yaratarak şehre yansıdığını söyledi. Üniversitenin ve Düzce’nin gelecek kimliğinin konuşulduğu ziyarette, üniversite ile şehrin buluşmasına önem verileceğine dikkat çekildi.