X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Düzce Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

  • Giriş Tarihi: 15.6.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 16.6.2015 00:27
FOTO: AK PARTİ DÜZCE MİLLETVKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI
AK Parti Düzce Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

AK Parti Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldılar. Milletvekillerini, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve teşkilat mensupları yalnız bırakmadı.
7 Haziran 2015 seçimlerinde yüzde 60,35 oranında oy alarak üç milletvekili çıkarak AK Parti Düzce il teşkilatında Düzce Milletvekilleri, mazbatalarını aldı. Adalet Sarayında il seçim kurulunda gerçekleştirilen mazbata töreninde Düzce Milletvekillerinin yanı sıra AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe başkanları, belediye başkanları ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Milletvekili aday sırasına göre mazbatalarını alan Düzce Milletvekilleri, tüm Düzce’nin Milletvekili olacaklarını kaydetti.
Adliye çıkışında konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, “Oy veren, vermeyen tüm Düzce’mizin milletvekili olacağız. Seçim kampanyası döneminde de bunu dile getirmiştik. Şimdi de aynısını söylüyoruz. Milletimize hayırlı olsun” dedi.
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise hizmetin kaldığı yerden devam edeceğini belirterek, “İki yeni arkadaşımla birlikte Düzce’mizi temsil edeceğiz” diye konuştu.
Mazbatasını alan Düzce’nin ilk kadın milletvekili Ayşe Keşir ise “Şeref ile Düzce’mize hizmet edeceğiz. Aldığımız sonucun mimarı teşkilatlarımızdır. Teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra 355 bin nüfusun milletvekili olacağız. Şehrimiz ve ülkemiz için her bireyin sesi ve köprüsü olacağız” ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce Milletvekilleri ve Teşkilat üyeleri daha sonra toplu fotoğraf çektirdi.