X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şampiyon Badmintoncularu Vali Fidan Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şampiyon Badmintoncularu Vali Fidan Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 12:08
FOTO: ŞAMPİYON BADMİNTONCULARU VALİ FİDAN AĞIRLADI
Şampiyon Badmintoncularu Vali Fidan Ağırladı

Türkiye Badminton Şampiyonası’na katılan Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda ve Koruyucu Aile yanında kalan çocukların oluşturduğu badminton takımı şampiyonları Vali Ali Fidan’ı ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Badminton Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Türkiye Badminton Şampiyonası’na katılan Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda ve Koruyucu Aile yanında kalan çocukların oluşturduğu badminton takımı, ’ye başarıyla döndüler.
Badminton Şampiyonları İl Müdürü Zeki Yıldırım ve Fehmi Öney Sevgi Evlerinde görevli Beden Eğitimi Öğretmeni Hamit Sakal eşliğinde Vali Ali Fidan’ı ziyaret ettiler. Vali Ali Fidan sporcuları tek tek tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.
Fidan, “Yüzünüzdeki sevinç, kalbinizdeki heyecan oldukça bizler de mutlu oluyoruz. Bu başarı için çok emek verdiniz ve emeğinizin karşılığını aldınız. Bundan sonra da çok çalışmanız ve daha büyük adımlar atmanız gerekiyor. Bizler devlet olarak her zaman arkanızdayız ve destekçiniz” dedi.
46 İlin katılım sağladığı şampiyonada Düzceli sporcular Umut Ersoy ve Eren Genç, çiftlerde Türkiye birincisi, Umut Ersoy teklerde Türkiye ikincisi, Eren Genç teklerde Türkiye üçüncüsü oldu. Ayrıca Çiftlerde Eren Genç ve Umut Ersoy altın madalya, Çiftlerde Sibel Ersoy ve Damla Akgün gümüş madalya, Karışık Çiftlerde Emre Akdeniz ve Rabia Işıldak bronz madalya, Teklerde Eren Genç bronz madalya, Teklerde Umut Ersoy gümüş madalya, Teklerde Sibel Ersoy gümüş madalya, Teklerde Damla Akgün bronz madalya, Teklerde Emre Akdeniz bronz madalya kazandı.