Fuar'da moda rüzgarı esecek

Giriş Tarihi: 23.12.2013

Kültürpark Fuar Alanı, 22 Ocak'ta Avrupa'nın en büyüğü olan If Wedding Fashion İzmir Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na ev sahipliği yapacak

İzmir'in marka fuarları arasında yer alan ve Avrupa'nın en büyüğü olan 8'inci If Wedding Fashion İzmir, Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 22 Ocak tarihinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sektörde adını dünyaya duyuran fuara alım heyetleri büyük ilgi gösterirken, bu yıl fuarda 180'i aşkın firma stant açacak. Yer sıkıntısı nedeniyle fuar katılımcıları büyük bir titizlikle belirlenirken, önümüzdeki yıl yeni fuar alanının hizmete girmesiyle, fuar daha da büyüyerek, kent ekonomisine daha fazla katkı sağlayacak.

FİRMALAR İSTEKLİ

Alım heyetlerinin üzerinde önemle durulduğu danışma kurulu toplantısında İtalyan Ticaret Odası Genel Sekreteri tarafından İtalya'nın Roma, Milano, Torino kentlerinden alıcıların geleceği bilgisi aktarıldı. Firmaların İzmir'i çok iyi tanıdıkları ve fuara gelmek istedikleri belirtildi. İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, ziyaretçi konusunda çok ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi, "Fuara özellikle Rusya, Kazakistan ve İran'a yönelik özel saha çalışmaları yapıyoruz. Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İsviçre, İsveç, Norveç, Orta Doğu Ülkeleri, Yunanistan'da temsilcilik çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuar'da moda rüzgarı esecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz