ARKADAŞINA GÖNDER Sandıktan istikrar bekliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sandıktan istikrar bekliyoruz

  • Giriş Tarihi: 2.10.2015
Sandıktan istikrar bekliyoruz
Sandıktan istikrar bekliyoruz

Eylül ayı meclis toplantısında önemli mesajlar veren Manisa Ticaret Odası Başkanı Adnan Erbil 1 Kasım'da gerçekleşecek seçimlerde, sandıktan istikrarın çıkmasını istediklerini dile getirdi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı meclis toplantısında konuşan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, dünyada yaşanan son gelişmeler, 1 Kasım'da gerçekleşecek olan genel seçimler ve odanın yapacağı faaliyetler hakkındaki görüşlerini meclis üyeleri ile paylaştı. Ülkede seçim ile birlikte terör ve güvenlik olmak üzere iki ana gündem maddesinin oluştuğunu belirten Başkan Erbil, "Ülkemizin iki ana gündemimizden temennimiz 1 Kasım seçimlerinde sandıktan istikrarın çıkması" dedi. Başkan Erbil, "Açılım süreci ile duran terör, bir anda özerklik nidaları ile yeniden başladı. Süreç boyunca yapılması gereken tüm demokratik açılımlar ve kanun değişiklikleri hükümet tarafından yapılmasına rağmen, terör örgütü silahlanmaya, yığınak yapmaya devam etmiştir. Bu süreçte toplumsal olarak kenetlenmemize ve kardeşliklerimizin güçlenmesine hep beraber şahit olduk. Devletimizin ve milletimizin bağımsızlığına ve bölünmez bütünlüğüne yönelik, demokratik rejimimize yönelik her türlü terör hareketini, bu salonda hep birlikte bir kez daha lanetliyor" dedi. Başkan Erbil, "1 Kasım'da sandıktan hangi parti birinci çıkarsa çıksın ister tek başına iktidar, isterse koalisyon olsun, bizim isteğimiz sandıktan aklın, sağduyunun ve istikrarın çıkmasıdır" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.