X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MEB İKS öğrenci veli anketi girişi 2015
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İKS öğrenci veli anketi girişi 2015

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 10:49
MEB İKS öğrenci veli anketi girişi 2015
MEB İKS öğrenci veli anketi girişi 2015

e okul Mebbis iks veli ve öğrenci giriş sayfası; okullarda uygulanmakta olan ilköğretim kurumları standartları anketi velilerin standartlar hakkında görüşlerini almak için uygulanan bir ankettir.

e okul Mebbis iks veli ve öğrenci giriş sayfası; okullarda uygulanmakta olan ilköğretim kurumları standartları anketi velilerin standartlar hakkında görüşlerini almak için uygulanan bir ankettir.Ankete katılabilmek için sisteme girdikten sonra ekrana gelmiş olan seçeneklerden size uygun olanını işaretleyerek sayfanın sonlarında yer alan kaydet butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Standartları Tanımı Nedir?

Resmi okul öncesi eğitim kurumlarıyla talebelere yönelik olarak sunulan bütün eğitim hizmetlerine ait verilerin toplanıp analiz edilmesi ve ardından çıkan sonuçların değerlendirilmesi için geliştirilmiş sistemdir.

Sistem bütün okulların kullanmış olduğu MEBBİS üzerinde e okul destekli olarak geliştirilen bütün eğitim basamaklarında yer alan kişileri kapsayan ve her sene veri girişi yapabilecekleri bir sistem olarak kurgulanmıştır.

Sistem ilk kez 2010 senesinde uygulanmaya başlanmıştır. Sistem her sene güncellenerek yenilenmektedir. Sistemde sağlık, beslenme, güvenlik ve temizlik dallarında 3 adet standart yer almaktadır. Standartların içinde de 9 adet standart ile 39 adet alt standart yer almaktadır.

Standart alanları içerik bakımından eğitim yöntemi, öğrenme öğretim süreçleri, destek hizmetler gibi konuları kapsamaktadır.

Veri toplama işlemi bittikten sonra sonuçlar raporlanır. Ardından raporlar değerlendirilir.

kalan karakter 1000

MUSTAFA MUSTAFA

SAYIN BAKANIM DAN RİCAM SINIF TEKRARINA KALAN ÖĞRENCİLERİN SOKAK A DÜŞMELERİNE ENGEL OLUP TEKRAR OKULLARINA DÖNMELERİ İÇİN.SINIFTA KALMANIN KALDIRILDIĞINA DAİR KARARIN BİR AN ÖNCE AÇIKLANMASI.ÜLKEMİİZN İÇİNDE BULUNDUĞU SIKINTILI DURUM ORTADAYKEN EĞİTİM ALANINDA ALINACAK BU KARAR ÖĞRENCİ VEDE VELİ YE BÜYÜK BİR MÜJDE OLACAKTIR.1 YIL KAYBEDECEK ÖĞRENCİNİN VEDE AİLELERİNİN YAŞAYACAĞI MADDİ MANEVİ SIKINTILARA TAKATLERİ YOK BAKANIM.SİZDEN MÜJDELİ Bİ HABER BEKLİYORUZ.SAYGILARIMLA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 07.08.2015 15:35
yasın ozdemır yasın ozdemır

cesarettın kocaturk ilkokulu

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 04.06.2015 20:55
Berhan Çıra Berhan Çıra

Ben sadece Kendiminkini Yapyım Ama Veli Yok O nasıl Olacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır3
cevapla 01.06.2015 09:27
medine medine

giriş yaptık ama karşımıza anket çıkmadı ne yapmalıyım

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır2
cevapla 29.05.2015 19:44
selma selma

kızım a yapıyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır7
cevapla 29.05.2015 14:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.