X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AÖF vize sonuçları açıklandı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

vize sonuçları açıklandı mı?

  • Giriş Tarihi: 25.12.2015 10:25
AÖF vize sonuçları açıklandı mı?
AÖF vize sonuçları açıklandı mı?

12-13 Aralık tarihinde yapılan ara sınavlarının sonuçları heyecanla bekleniyor. Peki AÖF Güz Dönemi ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

12 Aralık ve 13 Aralık tarihlerinde sınavları yapıldı. Adayları terleten bu zorlu maraton artık sona erdi. Sınav stresinden kurtulan vatandaşların şimdiki heyecanı ise sonuçların açıklanması. Büyük heyecanla ve merakla beklenen bu sonuçlar henüz daha açıklanmadı.

ÖSYM tarafından yapılan bu sınavın sonuçları yine ÖSYM sonuç açıklama sistemi üzerinden sonuçları açıklanacaktır. Bu nedenle güncel olarak her gün bu sistem takip edilerek sonuçların açıklanacağı tarih sorgulanabilir. Güncel haberleri bu sayede takip ederek sonuçlarınızın açıklandığını hemen öğrenebilirsiniz. Sonuçlar açıklandıktan sonra ise; ÖSYM'nin sonuç açıklama ekranına sizlere verilmiş olan aday şifrenizi ve T.C. kimlik numaranız ile girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir kolaylık sayesinde çok kısa bir zaman dilimi içinde rahatlıkla açıköğretim fakültesi sınavlarına giren adaylar sonuçlarını öğrenebilirler.