X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler, Hatay İşitme Engelliler’le Karşılaşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediyesi İşitme Engelliler, Hatay İşitme Engelliler’le Karşılaşacak

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
TÜRKİYE İŞİTME ENGELLİLER SÜPER LİG'İNDE LİDER OLARAK MÜCADELE EDEN ELAZIĞ BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER FUTBOL TAKIMI, HATAY BÜŞÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLİLER FUTBOL TAKIMI İLE KARŞILAŞACAK.
Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler, Hatay İşitme Engelliler’le Karşılaşacak

Türkiye İşitme Engelliler Süper Lig’inde lider olarak mücadele eden Belediyesi işitme engelliler futbol takımı, Hatay Büşükşehir Belediyesi işitme engelliler futbol takımı ile karşılaşacak.
Türkiye İşitme Engelliler Süper Ligi’nde ilk yarının son erteleme maçını oynayacak olan Elazığ Belediyesi işitme engelliler futbol takımı, Pazar günü kendi evinde Hatay Büşükşehir Belediyesi işitme engelliler futbol takımı ile karşılaşacak. Geçtiğimiz hafta Gölcük işitme engelliler takımını 2-0 yenerek 23 puanla liderlik koltuğuna oturan Elazığ Belediyesi işitme engelliler futbol takımı, Pazar günü oynayacağın karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı.
Elazığ Belediyesi işitme engelliler takımının teknik sorumlusu Ferit Yiğit, "Geçen hafta Gölcük takımını yenerek tekrar lider olduk. ilk yarının son erteleme maçı olan Hatay işitme engelliler takımı ile oynayacağımız karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Bu maçı da kazanarak ilk yarıyı en yakın takipçimiz olan İstanbul sessizler takımının 5 puan önünde tamamlamak istiyoruz" dedi.
Ligin 2. yarısına 5 puan avantajla başlamak için önemli bir maça çıkacaklarını hatırlatan Yiğit, takıma destek olmak için tüm sporseverleri pazar günü saat 11.00’da İl Özel İdare sahasına beklediklerini söyledi.