X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Elazığ’da Yaşlılar Haftası Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Yaşlılar Haftası Kutlamaları

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
ELAZIĞ BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN PROGRAMLA GAZİ HUZUREVİ'NDE KALAN YAŞLILARIN SAÇ VE CİLT BAKIMLARI ÜCRETSİZ OLARAK YAPILDI.
Elazığ’da Yaşlılar Haftası Kutlamaları

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen programla Gazi Huzurevi’nde kalan yaşlıların saç ve cilt bakımları ücretsiz olarak yapıldı.
Elazığ’da 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Gazi Huzurevi’nde kalan yaşlılara ücretsiz saç ve cilt bakımı yapıldı. Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası tarafından gerçekleştirilen programda huzurevinin bayan sakinlerinin saç bakımları ve cilt bakımları uzmanlar tarafından gerçekleştirildi. Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, yaşlıların yılın sadece belirli dönemlerinde değil her zaman hatırlanması ve ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini vurguladı. Türkoğlu, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, "Bizler yaşlılarımızı önemsiyoruz. Bu kapsamda bugün huzurevinin bayan sakinlerine saç bakımı yapıyoruz. Toplum olarak da yaşlılarımızı önemsemeli ve onlara gereken değeri vermeliyiz" şeklinde konuştu.
Gazi Huzurevi Müdür Yardımcısı Mahmut Şahin de Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzurevi sakinlerinin çok sayıda ziyaretçisi olduğunu ifade ederek, yaşlılara gösterilen ilgiden dolayı memnun olduklarını söyledi.
Huzurevi sakinleri de bakımlarını yaptıran oda başkanı ve yönetimine teşekkür etti.