X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Elazığ’da Polis Haftası Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Polis Haftası Kutlamaları

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 17:03 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
EMNİYET TEŞKİLATININ 170. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ELAZIĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ NİHAT İŞLEK İLE POLİS OKULU MÜDÜRÜ NURETTİN ÖNSOY, VALİ MURAT ZORLUOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.
Elazığ’da Polis Haftası Kutlamaları

Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek ile Polis Okulu Müdürü Nurettin Önsoy, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.
Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da çeşitli etkinlikler kutlanıyor. Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Zülfi Ağar Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Nurettin Önsoy, müdür yardımcıları, emniyet mensupları ve polis okulu öğrencileri, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ederek çiçek verdi.
Ziyarette konuşan Vali Zorluoğlu, "Türk polisi her manada çok büyük ilerlemeler kaydetti. Çağdaş, demokrasiye, hukukun üstünlüğüne bağlı, insan haklarına her şartlarda özen gösteren bir teşkilat. İnşallah polis teşkilatımız daha nice 170 yıllara huzur ve güven içerisinde girer. Bu hafta polis haftası, çeşitli etkinliklerimiz olacak. Emniyet teşkilatı bizim için tabiri caiz ise evladımız gibidir. Bizim için yeri, önemi, özelliği farklı bir teşkilat. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada teşkilatımıza her türlü desteği vermeye gayret göstereceğiz" dedi.