X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Fuarın yıldızı Metropol oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Fuarın yıldızı Metropol oldu

  • Giriş Tarihi: 13.3.2013

MIPIM'da Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap-GAP İnşaat tarafından yapılan Metropol İstanbul'a ilgi büyüktü. 470 ticari üniteye 3 binden fazla talep geldi

Cannes'daki gayrimenkul fuarının en çok ilgi gören projelerinden biri de Metropol İstanbul oldu. TOKİ'nin iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi tarafından yapılan projenin Türk çadırındaki standına çok sayıda ziyaretçi geldi. İstanbul Finans Merkezi'nde inşa edilen Metropol İstanbul'un bulunduğu alanda, Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği işbirliğinde yabancı konuklara Türk kahvesi ikram edilerek, hem proje hem de Türkiye'nin tanıtımı yapıldı.

CATWALK'A ÇILGIN TALEP

MIPIM'daki Metropol İstanbul maketinin en çok dikkat çeken bölümü ise Metropol Kule oldu. Projedeki alışveriş caddesi Catwalk'ta yer alan 470 ticari üniteye de 3 bin civarında yerli ve yabancı markadan talep geldi.

Topbaş tanıtıma destek verdi
FUARIN ilk gününde Metropol İstanbul'un MIPIM'deki standını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Proje hakkında detaylı bilgi alan ekip, Metropol İstanbul'a Türkiye'nin tanıtımına katkıda bulunmalarından dolayı teşekkür etti.