X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vergi Dairesi’nden ETSO’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vergi Dairesi’nden ETSO’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:58
ERZURUM VERGİ DAİRESİ BAŞKANI SEFER DEMİR VE KURUM AMİRLERİ, TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI LÜTFÜ YÜCELİK’İ ZİYARET ETTİ.
Vergi Dairesi’nden ETSO’ya Ziyaret

Vergi Dairesi Başkanı Sefer Demir ve kurum amirleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.
Her yıl 23 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri başladı. Etkinlikler çerçevesinde Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Sefer Demir ve kurum amirleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i makamında ziyaret etti. Erzurum’da vergi tahsilat oranının ülke oranından yüksek olduğunu söyleyen Vergi Dairesi Başkanı Sefer Demir, ödeme güçlüğü çeken mükelleflerin ise yapılandırma sayesinde borcuna sahip çıktığını belirtti.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Verginin kutsallığını en iyi bilen toplumlardan biriyiz. Bu bilince hem ülke hem de şehrimiz vakıftır. Vergi ödemeden yatırım, hizmet beklemek hayal olur. İnşallah vergi tahsilat oranımız daha yüksek seviyelere çıkar”diye konuştu.
Ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Hasan Akal ve yönetim kurulu üyesi Zeki Adil de hazır bulundu.