X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çakır’dan STK’lara Temayül Teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çakır’dan STK’lara Temayül Teşekkürü

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HÜLYA ÇAKIR, STK TEMAYÜLÜNDE GELİP OY KULLANAN, KENDİSİNE RETSEK VEREN TÜM STK BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.
Çakır’dan STK’lara Temayül Teşekkürü

AK Parti milletvekili aday adayı Hülya Çakır, STK temayülünde gelip oy kullanan, kendisine destek veren tüm STK başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
STK’ların bir şehrin gelişmesinde en önemli kurumlar arasında geldiğini belirten Çakır, “Gerek tarihi ve kültürel alanda gerekse ekonomi alanında hayata geçirilen ne kadar proje ve çalışma varsa burada STK’ların rolü kesinlikle çok büyüktür. AK parti tarafından STK bazında ikinci bir temayül yoklaması yapılarak aday görüşlerinin sorulması da partimizin STK’lara verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermiştir. Dün gerçekleştirilen temayüle katılan sivil toplum kuruluşu sayısı da çok yüksek düzeyde olmuş bu da bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Bundan sonraki süreçte de inşallah Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak hareket edip, ‘ortak akılla’ sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğini gözler önüne sereceğiz” dedi.