X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yakutiye Meclisi Komisyonları Seçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yakutiye Meclisi Komisyonları Seçti

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:28
YAKUTİYE BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ NİSAN AYI OTURUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİ. ALİ KORKUT'UN BAŞKANLIĞINDA TOPLANAN BÜTÇE KESİN HESAPLARI İLE 2014 YILI FAALİYET RAPORLARININ DA GÖRÜŞÜLDÜĞÜ TOPLANTIDA, MECLİS, ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELİKLERİ İÇİN DE SEÇİM
Yakutiye Meclisi Komisyonları Seçti

Yakutiye Belediyesi Belediye Meclisi Nisan ayı oturumunu gerçekleştirdi. Ali Korkut’un başkanlığında toplanan Bütçe Kesin Hesapları ile 2014 yılı faaliyet raporlarının da görüşüldüğü toplantıda, meclis, Encümen ve komisyon üyelikleri için de seçim yaptı.
Yakutiye Belediyesi Meclisi, belediye binasındaki meclis salonunda Nisan ayına dair toplantısını gerçekleştirdi. Ali Korkut başkanlığında toplanan mecliste bir önceki yılın faaliyet raporları ile bütçe kesin hesapları oylanarak kabul edildi. Oturumda ayrıca çeşitli komisyonlar ve Encümen Başkanlığı için seçimlerde yapıldı. Gerçekleştirilen seçimlerde Encümen Üyelikleri için; Sinan Doğan, Yavuz Köşklü, Mustafa Nuri Yakar seçilirken, Taktir Kıymet Komisyonu için Ak Partili üyelerden Hikmet Güler, Şengül Tan, Hikmet Budak, Akif Baransel, Nurettin Demir (MHP), Bütçe Kesin Hesap Tetkik Komisyonu için Ak PArtiden Lütfi İbişoğlu, Reis TAnas, Aynur gülmez, Nihal Barutçu, Nurettin Demir (MHP), İmar Komisyonu için Ak Partiden Ahmet Çakırgöz, Ferhat Mergan, Mahmut Kuzey, Türker Özkara, Hasan Ali Kayabaşı (MHP) seçildiler.