X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Emniyet Müdürü Ve Kaymakamdan Otizmli Çocuklara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Emniyet Müdürü Ve Kaymakamdan Otizmli Çocuklara Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN 170'İNCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ERZURUM EMNİYET MÜDÜRÜ KAMİL KARABÖRK VE PALANDÖKEN KAYMAKAMI GÜRBÜZ KARAKUŞ, RECEP BİRSİN ÖZEN ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.
Emniyet Müdürü Ve Kaymakamdan Otizmli Çocuklara Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın 170’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve Palandöken Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Recep Birsin Özen Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini ziyaret etti.
Polis Teşkilatı’nın 170’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Mavi Kartaneleri” projesi dahilinde Erzurum Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve Palandöken Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Recep Birsin Özen Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini ziyaret etti.
Ziyarette Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve Palandöken Kaymakamı Gürkan Gürbüz, öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Okuldaki orta ağır zihinsel engelli ve otizmli öğrenciler tarafından oluşturulan koro ile davetlilere müzik ziyafeti verildi. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren öğrenciler, dinleyenleri büyülediler. Gösterdikleri başarılı performans karşısında çocukları tek tek tebrik eden Karabörk ve Gürbüz, daha sonra öğrencilere hediye dağıttı.