X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tatbikat İlkokulu’nda Kutlu Doğum Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tatbikat İlkokulu’nda Kutlu Doğum Programı

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
ERZURUM’DA TATBİKAT İLKOKULU’NDA DÜZENLENEN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN PROGRAMI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.
Tatbikat İlkokulu’nda Kutlu Doğum Programı

’da Tatbikat İlkokulu’nda düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen programı büyük beğeni topladı.
Tatbikat İlkokulu’nda düzenlenen kutlu doğum programına, Okul Müdürü Hüseyin Dağdelen, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Tatbikat ilkokulu tarafından düzenlenen kutlu doğum programı İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Salat-ü selamın ardından öğrenciler tarafından şiirler ve ilahiler okundu.
Düzenlenen programda 4. Sınıflar arasında yapılan “Peygamberime mektup “yarışmasında birinci olan İsmail hakkı Uzun’a, şiir yarışmasında birinci olan Nazlı Hilal Yavuz’a ve Salavat-ı Şerif yarışmasında birinci olan DicLehan Şevval Uzun’a öğretmenleri tarafından ödülleri verildi.
Programda tatbikat öğrencileri tarafından peygamberimize yazılan mektup, şiirler ve dualar okundu. Program Okul öğrencilerinden oluşan İlahi korosu programı ile sona erdi.
Öğrenciler, “Bütün alemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimizin doğum gününde peygamberimizi anlamak, anmak, anlatmak ve yüreklerimizde hissetmek istedik” dediler