X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt’tan Üç Aylar Ve Regaip Kandili Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt’tan Üç Aylar Ve Regaip Kandili Mesajı

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 22:59
AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH YEŞİLYURT, ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI VE REGAİP KANDİLİ NEDENİYLE BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.
AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt’tan Üç Aylar Ve Regaip Kandili Mesajı

AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Mesajında, Regaip, Miraç, Berat Kandillerini ve Kadir Gecesini barındıran, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan mübarek üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı belirten Yeşilyurt, “Bu günler Rabbimizin insanlığa sunduğu bereket ve rahmet dolu dönemlerdir. Dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin üst noktaya ulaştığı, insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylardır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayları Rabbimize yaklaşmak için ibadet ve tövbeyle değerlendirirken, birbirimizle yakınlaşmak, kardeşliğimizi pekiştirmek, aramızdaki anlaşmazlıkları kardeşlik potası içinde eritmek için de bir fırsat olarak görmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam aleminin üç aylarını ve Perşembe gecesi idrak edeceğimiz Regaip Kandilini tebrik eder, bu mübarek günlerin İslam aleminin ve milletimizin birlik, beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ederim” dedi.