X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erzurum’da Kış Turizmi Ve Alternatif Kış Sporları Paneli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Kış Turizmi Ve Alternatif Kış Sporları Paneli

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 13:17
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ TRUVA TOPLULUĞU VE ATAK ARAMA KURTARMA TARAFINDAN ERZURUM’DA KIŞ TURİZMİ VE ALTERNATİF KIŞ SPORLARI PANELİ DÜZENLENDİ.
Erzurum’da Kış Turizmi Ve Alternatif Kış Sporları Paneli

Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü Truva Topluluğu ve ATAK Arama Kurtarma tarafından ’da kış turizmi ve alternatif kış sporları paneli düzenlendi.
Atatürk Üniversitesi Kültür ve Gösteri Merkez’inde düzenlenen panele İletişim Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Oturum başkanlığını Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ayhan Doğan’ın gerçekleştirdiği panelde Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Güngör Şenses kış sporlarını, Erzurum Kültür ve Turizm İl Müdür vekili Hasan Mazlumoğlu Erzurum’daki turizm potansiyelini, Erzurum GHSİM Dağcılık Antrenörü Çetin Bayram ise alternatif kış sporları konusunda değerlendirmelerde bulundu.
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği programın sonunda davetlilere katılım belgesi verildi.