X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zafer Tarıkdaroğlu, Seçim Çalışmalarını Pazaryolu’nda Sürdürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zafer Tarıkdaroğlu, Seçim Çalışmalarını Pazaryolu’nda Sürdürdü

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYI ZAFER TARIKDAROĞLU, PAZARYOLU İLÇESİNDE ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI. TARIKDAROĞLU, PAZARYOLU’NDA GÖRDÜĞÜ İLGİ KARŞISINDA DUYDUĞU MEMNUNİYETİ; “PAZARYOLULU HEMŞEHRİLERİMİZ BİZİ BU DAVADA ZATEN HİÇ YALNIZ BIRAKMADI” DEDİ
Zafer Tarıkdaroğlu, Seçim Çalışmalarını Pazaryolu’nda Sürdürdü

AK Parti Milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, Pazaryolu ilçesinde çalmadık kapı bırakmadı. Tarıkdaroğlu, Pazaryolu’nda gördüğü ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti; “Pazaryolulu hemşehrilerimiz bizi bu davada zaten hiç yalnız bırakmadı” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Erzurum Milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Pazaryolu’nda bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarını tek tek ziyaret eden Tarıkdaroğlu, ilçe merkezi ve bağlı mahalle köylerde de temaslarda bulundu. Kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen ve köylerde organize edilen ev toplantılarına katılan Zafer Tarıkdaroğlu, gördüğü ilgiden dolayı hayli memnun oldu.
ERZURUM BİR MARKA OLACAK
Zafer Tarıkdaroğlu, Pazaryolu’nda yürüttüğü seçim çalışmaları boyunca AK Parti hükümetlerinin bölgeye yönelik olarak yaptığı yatırımlardan bahsetti. Hizmetin ve yatırımların devamı için 7 Haziran seçimlerinde milletin desteğine ihtiyaç duyduklarını dile getiren Tarıkdaroğlu, Erzurum’u bütün ilçeleriyle marka kente dönüştürme hedeflerinin olduğunu belirterek, “Bu hedefe ulaşabilmemiz kadirşinas halkımızın destekleriyle mümkün olacak” dedi.
TARIKDAROĞLU: BİZ ERZURUM’U SEVİYORUZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık yaptığı dönemde Erzurum’a gösterdiği ilgi ve alakanın Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından da gösterildiğini kaydeden Tarıkdaroğlu, “Hizmet etmek ve yatırım yapmak, sevmekle ve istemekle mümkün olur. Biz bu ülkeyi seviyoruz, biz Erzurum’u seviyoruz. Biz halka yapılan hizmetin Hakk’a yapıldığına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
Vatandaşların beklentilerine de kulak veren Tarıkdaroğlu, “7 Haziran’dan sonra inşallah kuracağımız yeni Ak hükümet sayesinde ilçelerimizin ve vatandaşlarımızın bütün beklentilerine cevap verecek, tüm sorunlarını çözeceğiz” dedi.