X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Gençlik Kollarından Kimsesiz Çocuklara Jest!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Gençlik Kollarından Kimsesiz Çocuklara Jest!

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 12:23
AK PARTİ PALANDÖKEN GENÇLİK KOLLARI VE GÜVENDİK MARKET İLE BİRLİKTE KİMSESİZ ÇOCUKLARA YÖNELİK DÜZENLENDİĞİ EĞLENCE PROGRAMINDA GÖNÜLLERİ FETHETTİ.
AK Parti Gençlik Kollarından Kimsesiz Çocuklara Jest!

Ak Parti Palandöken Gençlik Kolları ve Güvendik market ile birlikte kimsesiz çocuklara yönelik düzenlendiği eğlence programında gönülleri fethetti.
Yaptığı faaliyetlerle adından her alanda başarıyla söz ettiren Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatına bir yenisini de ilçe genlik kolları ekibi ekledi. Ak Parti Palandöken Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Arasoğlu öncülüğünde ve Güvendik Market sponsorluğunda hazırlanan program Büyükşehir Belediyesi işletmelerinden CAFE25’de gerçekleşti. Öğlen yemeği ile başlayan eğlence akşam saatlerine kadar devam etti. Çocukların doyasıya eğlendiği programda güvendik marketin renkli maskotu Gubi eğlence kaynağı oldu. Çok sayıda kimsesiz çocuğu katıldığı programda çocuklara isimlerine özel yapılmış anahtarlık ve okuma kitapları Palandöken İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Arasoğlu tarafından hediye edildi.
Gençlik Kolları Başkanı Arasoğlu, sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirilen bu programın bir başlangıç olduğu, bu tür programların süreklilik kazanacağı ve teşkilatın bu konuda elinden gelen her türlü yardımı yapacağı mesajını verdi.