X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Genç Beyinlerden Rektör Koçak’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Genç Beyinlerden Rektör Koçak’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 3.7.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 17:51
GENÇ BEYİNLERDEN REKTÖR KOÇAK'A ZİYARET
Genç Beyinlerden Rektör Koçak’a Ziyaret

TÜBİTAK Kimya Olimpiyatları Türk Milli Takımı öğrencileri, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak’ı makamında ziyaret etti.
TÜBİTAK Kimya Olimpiyatları Türk Milli Takımı öğrencileri, Kimya Olimpiyatları’na üniversitemiz Fen Fakültesi Kimya Bölümünde hazırlanıyor.
TÜBİTAK BİDEB birimi tarafından yapılan organizasyonla öğrenciler, 20-29 Temmuz 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak 47. Uluslararası Kimya Olimpiyatlarında ülkemizi temsil edeceklerdir.
Geleceğin bilim adamı olan öğrencilere başarılar dileyen Rektör Koçak, bilim adamı olma yolunda attıkları bu adımlarda, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
İnsanlık adına başarılı olmaları için dualarımız ve yüreklerimizle yanlarındayız diyen Koçak, “Sizleri Atatürk Üniversitesi’nde görmek isteriz. Çünkü geleceğin bilim adamlarını yetiştirmekten gurur duyarız “dedi.
Verdiği destekten dolayı Üniversitemiz Rektörüne teşekkür eden öğrenciler, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.