X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aziziye Kaymakamı Öz’den Bayram Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aziziye Kaymakamı Öz’den Bayram Mesajı

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
AZİZİYE KAYMAKAMI ZAFER ÖZ BAYRAM MESAJI YAYINLADI
Aziziye Kaymakamı Öz’den Bayram Mesajı

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Kaymakam Zafer Öz, kutlama mesajında; şunları kaydetti; “Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.
Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün Aziziye’li hemşerilerimizin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”