X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Atlıhan’da Renkli Görüntüler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Atlıhan’da Renkli Görüntüler

  • Giriş Tarihi: 22.2.2015 14:48
ODUNPAZARI BELEDİYESİ’NİN TARİHİ ODUNPAZARI BÖLGESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
Atlıhan’da Renkli Görüntüler

Odunpazarı Belediyesi’nin tarihi Odunpazarı bölgesinde gerçekleştirdiği ışıklandırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Tarihi bölgenin önemli aktörlerini birbirinden özel ışıklandırma çalışmaları ile süsleyen belediye ekipleri, Kurşunlu Cami ve külliyesinden sonra Atlıhan’ı da ışıklandırdı. Atlıhan’ın dış ve iç cephelerini değişik renkte ışıklarla süsleyen ekipler, bir yandan bölgeye canlılık kazandırırken diğer yandan vatandaşların dikkatini bir kez daha Odunpazarı’na çekti.
Yapılan ışıklandırma çalışmaları ile vatandaşlara kart postallık görüntüler oluşturan belediye ekipleri, ışıklandırma çalışmalarının bölgenin diğer noktalarında da devam edeceğini belirtti. Proje ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada tarihi zenginlikleri ile ünlü Odunpazarı’nın ışıklandırma çalışmaları ile görsel bir zenginlik kazandığını vurgulayan belediye yetkilileri, Odunpazarı’ndaki görsel şölenin mutlaka görülmesi gerektiğini kaydetti.